Przejdź do treści

Zdobądz Finansowanie

 

Platforma Be-funder.com budująca profesjonalną infrastrukturę opartą o technologie blockchain łączy inwestorów z twórcami projektów, którzy potrzebują dofinansowania lub sfinansowania w całości założeń biznesowych danego przedsięwzięcia. Poszukujesz innych niż tradycyjne formy finansowania Swojego projektu?

Proponujemy model finansowania społecznościowego z wykorzystaniem tokenizacji, czyli crowdsale, jako możliwość pozyskania kapitału niezbędnego do realizacji projektu. Podstawową zaletą tego rodzaju finansowania jest brak barier geograficznych oraz finansowych, związanych w progiem wejścia inwestorów, inaczej niż w przypadku tradycyjnych form pozyskiwania kapitału – w tej formie finansowania inwestorem może zostać szeroka grupa osób, dysponująca dowolnym kapitałem.

W zasadzie każdy, kto posiada fundusze i chce je zainwestować, może to zrobić.

 

Zastanawiasz się, jak w praktyce skorzystać z możliwości Be-funder.com?

Oferujemy dwie możliwości.

Pierwszą jest samodzielne przygotowanie projektu – przeprowadzenie cyfryzacji udziałów lub innych aktywów, przygotowanie atrakcyjnej prezentacji swojego projektu, określenie celu biznesowego, a także szczegółowego planu działań wraz z harmonogramem i sposobami realizacji, następnie podjęcie współpracy z naszą platformą i publikacją oferty na Be-funder.com. Dzięki temu w prosty sposób dotrzesz do osób zainteresowanych inwestowaniem oraz zbierzesz środki niezbędne do realizacji zamierzonego celu. W proponowanym przez nas modelu, cyfrowa forma zapisu, jest niezbędna, ponieważ gwarantuje przejrzystość transakcji, przez co jest ona wiarygodna dla inwestorów. Aby skorzystać z platformy Be-funder.com, która przeprowadzi Twoją zbiórkę, prześlij formularz zgłoszeniowy. Nasi specjaliści dokonają weryfikacji, która jest niezbędna do podjęcia współpracy.

Drugą oferowana przez nas opcją współpracy jest przeprowadzenie tokenizacji oraz zbiórki.

Przeprowadzamy tokenizację w przestrzeniach ICO (Initial Coin Offering), IEO (Initial Exchange Offering) lub STO (Security Token Offering) dzięki czemu, emitent może zebrać fundusze, które następnie przeznaczy na realizację opracowanego biznesplanu. Metody te pozwalają na sfinansowanie zarówno istniejących projektów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i  przedsięwzięć na etapie szybkiego wzrostu. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości kapitału rozpoczyna się etap realizacji projektu, a inwestorzy, którzy zakupili tokeny, otrzymają wypracowany zysk wynikający z realizacji danego przedsięwzięcia.

Zajmiemy się pełną tokenizacją Twojego projektu.

  • Przygotujemy niezbędną dokumentację – whitepaper – zawierający szczegółowy opis przedsięwzięcia, plan działania, założenia biznesowe, aspekty techniczne , dystrybucję aktywów oraz dokumentację prawną związaną z przeprowadzaną zbiórką kapitału.
  • Zajmiemy się wygenerowaniem aktywów w największych i najbardziej powszechnych technologiach.
  • Przygotujemy umowy smart kontrakt spełniające i definiujące założenia zbiórki oraz dystrybucji aktywów.
  • Zajmiemy się działaniami marketingowymi i promocyjnymi.
  • Przygotujemy system informatyczny oparty o blockchain, który umożliwi sprzedaż aktywów oraz pozwoli na wymaganą ustawowo weryfikację użytkowników KYC/AML (’Know your Customer’ i 'Anti-Money Laundering’ czyli 'Poznaj swojego klienta’ / 'Zapobieganie praniu brudnych pieniędzy’).

Zalety proponowanej przez platformę Be-funder.com cyfryzacji.

  • bezpieczeństwo transakcji zapewnione przez umowy smart kontrakty oparte o największe sieci.
  • dostęp do obszernej i sukcesywnie rozbudowywanej globalnej bazy inwestorów i użytkowników platformy Be-funder.com
  • szeroko zakrojony marketing platformy oraz działania w mediach branżowych, SEM i SEO, Social Media, wydarzenia.
  • wsparcie techniczne i nadzór specjalistów nad przebiegiem pozyskiwania funduszy

Aby skorzystać z platformy Be-funder.com, która przeprowadzi tokenizację oraz  zbiórkę crowdsale, zgłoś do nas swój projekt. Nasi specjaliści dokonają weryfikacji i przedstawią odpowiednią ofertę. 

#000000

X