Przejdź do treści

Stanowiska

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • -administracyjna obsługa biura oraz struktur sprzedaży,
  • -prowadzenie kontaktów z klientami zewnętrznymi i usługodawcami,
  • -nadzorowanie przepływu informacji oraz dokumentów,
  • -administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • -wsparcie struktur sprzedaży w nadzorowaniu przepływu dokumentów oraz informacji,
  • -prowadzenie spraw lokalowych,
  • -archiwizacja dokumentów,
  • -organizacja wyjazdów służbowych i rozliczenia delegacji,
  • -kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • -dobra organizacja pracy, zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu zadań,
  • -samodzielność w działaniu, umiejętność planowania pracy i zarządzania zadaniami,
  • -rozwinięta umiejętność obsługi: MS Excel i PowerPoint,
  • -umiejętność opracowania i interpretacji informacji, przygotowywania raportów i prezentacji,
  • -systematyczność, obowiązkowość, dokładność,
  • -chęć rozwijania się oraz doskonalenia własnych umiejętności,
  • -znajomość języka angielskiego,, rosyjskiego

Oferujemy:

  • -ciekawą pracę w atrakcyjnej branży, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • -stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • -różnorodne możliwości rozwoju zawodowego oraz liczne szkolenia,
  • -przyjazną atmosferę w pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Czym będziesz się zajmować?:

  • -Prowadzeniem kampanii crowdfundingowych w Social Mediach (Facebook/Google Ads),
  • -Działaniami mającymi na celu rozbudowę dynamicznie rozwijającej się platformy, crowdfundingowej (artykuły i posty organiczne, zrzeszanie społeczności),
  • -Kontaktem z influencerami oraz portalami branżowymi,
  • -Analizą i badaniem konkurencji oraz możliwości rozwoju,
  • -Przygotowywaniem oraz prezentacja oferty marketingowej dla klientów zewnętrznych z całego świata.